سود گرانول

سولفات-آمونیوم
سولفات آمونیوم
مرداد ۱, ۱۳۹۷
سولفات-سدیم
سولفات سدیم
مرداد ۱, ۱۳۹۷

سود گرانول

کاستیک سودا یا هیدروکسید سدیم به وسیله فرایند تبخیر چند مرحله ای تولید می شود و به حالت جامد تبدیل می شود. سود جامد به صورت پرک و یا گرانول به بازار عرضه می شود.

به دلیل عدم تولید سود گرانول در ایران، واردات سود گرانول از کشور های عربستان، روسیه و چین انجام می شود. از نظر دانه بندی سود گرانول عرب ریز و به صورت شکری است ولی سود گرانول روس و سود گرانول چین در اندازه مش ۳ تا ۵ است. سود گرانول بی بو و غیر قابل اشتعال است و حالت انفجاری ندارد.

کاستیک سودا با بسیاری از اسیدها واکنش می دهد تا نمک سدیمی به دست آید برای مثال با هیدروکلریک اسید واکنش می دهد تا سدیم کلرید تشکیل شود.

سود جامد با اتانول واکنش می دهد تا متاکسید سدیم را ایجاد کند. پایه قدرتمندی برای تولید بسیاری از کربوکسیلات فلزی مورد استفاده در صنعت پوشش ها و تولید بیودیزل ها است.

سود-گرانول

سود گرانول دارای مزایایی نسبت به سود پرک است. مانند:

  • اندازه ذرات یکنواخت باعث بهینه شدن در ترکیب آن با مواد در فرمولاسیون خشک می شود و همچنین دارای گرانروی بهتری است.
  • سود گرانول نسبت به سود پرک سختی بیشتری دارد بنانراین نسبت به آن شکنندگی کمتری پیدا می کند. این به معنی میزان خاکه کمتر در هر کیسه است که باعث ایمنی بیشتر اپراتور شده و جذب رطوبت کمتری جذب می کند.
  • برای تشکیل محلول سود گرانول مدت زمان کمتری نسبت به تشکیل همان محلول با سود پرک نیاز است.
  • چگالی بیشتر نسبت به سود پرک باعث کوچک تر شدن بسته شده و باعث کاهش هزینه های انبارش و حمل و نقل می گردد.

تفاوت سود پرک و سود گرانول

از نظر خواص و فرمول شیمیایی کاملا مشابه هستند با این تفاوت که چگالی سود گرانول بیشتر و همچنین درصد خلوص آن نیز بین ۹۹٫۴ الی ۹۹٫۷ است.

قیمت سود گرانول

ما همواره در تلاش ایم تا مناسب ترین قیمت سود گرانول را در اختیار تولید کنندگان و مصرف کنندگان بگذاریم. جهت استعلام قیمت با کارشناسان ما تماس حاصل بفرمایید.

 

فروش سود گرانول

فروش سود گرانول عرب، فروش سود گرانول روس و فروش سود گرانول چین. جهت اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس حاصل بفرمایید.

 

مشاوره و استعلام قیمت

تلفن همراه: ۰۹۱۲۷۳۰۹۴۳۹